Saturday, August 30, 2014

افتتاح پروژه های استانی از طریق ویدئو کنفرانس

پايش و كنترل مستمر وضعيت هوا و آب رودخانه ها و درياچه ها از وظايف سازمان است و متاسفانه كمبودهاي زيادي در اين زمينه وجود دارد. روز چهارشنبه به همت و تلاش همكاران خوبم در سازمان توانستیم از طریق ویدئو کنفرانس و به طور زنده و همزمان در 8 استان هاي كشور سیستم های پایش آنلاین هوا و آب را كه اخيرا خریداری و برای آنها ارسال شده است، افتتاح کنیم.
 به طور زنده با مدیران استان ها صحبت شد و همان جا در حضور خبرنگاران میزان آلودگی در لحظه مشاهده شد. این دستگاهها برای همه استان ها خریداری و ارسال شده و انشاالله تا هفته آینده و به محض برقراری سیستم اینترنت برای پایش آنلاین در باقی مکان های مورد نظر نیز راه اندازی خواهد شد. پایش فعلا در شهرهای استان ایلام، کردستان، البرز، قم، مرکزی، گيلان، قزوين، سمنان و تهران صورت میگیرد. 
علاوه بر خوشحالی افتتاح آنالایزرها، يكي از مديران در مکالمه ویدئو کنفرانسی به نکته جالبی اشاره کرد و گفت: استفاده از ويدئو كنفرانس و اینکه مدیران مجبور نبودند براي مراسم به تهران بيايند باعث صرفه جویی حداقل 1000 لیتر بنزین شده است. 
در ادامه این جلسه، سامانه هوشمند انرژی خورشیدی ساختمان سازمان حفاظت محیط زیست، آزمایشگاه دریایی و نمایشگاه عملکرد سازمان حفاظت محیط زیست در دولت تدبیر و امید نیز با حضور خبرنگاران عزیز گشایش یافت. عکس ها گویای لحظاتی از این برنامه هستند.سامانه هوشمند انرژی خورشیدی سازمان حفاظت محیط زیست 
ویدئو کنفرانس با مدیران کل استان ها

آزمایشگاه دریایی سازمان 

نمایشگاه عملکرد یک ساله سازمان در دولت تدبیر و امید
No comments:

Post a Comment